Zobacz wnętrza jeszcze przed realizacją. Poniżej znajdziesz moje wizualizacje i projekty wnętrz.

Pastelowy pokój dla nastolatki z dodatkiem złota 21,5 m2

Pastelowy pokój dla nastolatki z dodatkiem złota 21,5 m2

Pierwsza wersja projektu - pastelowy, subtelny, dziewczęcy pokój dla nastolatki. Kolory wywodzące się z oryginalnej tapety zostały przeniesione na pozostałe elementy wykończenia wnętrza. Złote dodatki nawiązują do reszty domu i dodają odrobinę blasku.

Pokój księżniczki Aurelii 18 m2

Pokój księżniczki Aurelii 18 m2

Każda z dziewczynek marzy o swoim królestwie. Każda ma inną wizję. Mamy nadzieję, że ten pokój będzie spełnieniem snów dla jego właścicielki i spędzi w nim przepiękne dzieciństwo! życzeniem właścicielki była zjeżdżalnia oraz kolor różowy ;) Reszta to nasza propozycja na pokój marzeń.

Szałwiowy pokój Poli 16,2 m2

Szałwiowy pokój Poli 16,2 m2

Pokój Poli utrzymany w kolorystyce naturalnej z wykorzystaniem koloru szałwiowego czyli jasnej, zgaszonej zieleni, bo kto powiedział że musi być różowo ;) Akcenty wykonane w technice makramy w postaci kwietników oraz plecionej balustrady nawiązują do stylu boho. Ogromne lustro przed którym można śpiewać i tańczyć czy tablica korkowa nad biurkiem na wszystkie plastyczne rodzaje twórczości idealnie się sprawdzi :)

Pokój przedszkolaka Leona 16,2 m2

Pokój przedszkolaka Leona 16,2 m2

Motyw przewodni kolor niebieski i zwierzaki. Cała reszta to nasza propozycja 😉 Kto ma 5 latka ten wie, że "baza" to ważna rzecz i ściana do wspinaczki, żeby można było trochę poszaleć też 😉 Szafy, szafki, półeczki na zabawki konieczne do względnego utrzymania porządku w strefie szaleństwa! Leon zachwycony, my tym bardziej, że spełnimy kolejne marzenie!

Pokój dla księżniczki

Pokój dla księżniczki

Motywem przewodnim projektu była piwonia. Jej kolor został przeniesiony na sufit i muślinowy baldachim nad łóżkiem. Ścianę na przeciwko zdobi sztukateria angielska, położona na całej ścianie. Dodatki w kolorze złotym nawiązują do reszty mieszkania.

Pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy

Kontakt

Skontaktuj się
z nami

TEL. 532 31 32 33
MAIL: kasia@fanajlo.pl
ADRES: ul. Przy gazowni 1 , Zielona Góra