Zobacz wnętrza jeszcze przed realizacją. Poniżej znajdziesz moje wizualizacje i projekty wnętrz.

Dom w stylu Japandi

Dom w stylu Japandi

Połączenie minimalizmu, prostych form, naturalnych materiałów i kolorów ziemi. Salon połączony z kuchnią. Mimo wspólnej przestrzeni, układ wnętrza pozwala wydzielić strefę gotowania i przygotowywania posiłków. Klatka schodowa również została otwarta na salon. Huśtawka w salonie zamiast fotela sprawi mnóstwo radości nie tylko dzieciom. Duży narożnik pomieści całą rodzinę i przyjaciół. Jadalnia z wyjściem na taras będzie idealnym miejscem do wspólnych obiadów.

Projekt domu z akcentem głębokiej zieleni

Projekt domu z akcentem głębokiej zieleni

Wnętrze domu parterowego pod Zieloną Górą. Stonowana kolorystyka, mocne kontrastowe akcenty z dodatkiem zasłon i hokerów w butelkowej zieleni i złotych dodatków nadają wnętrzu elegancji. Nowoczesna, funkcjonalna przestrzeń. Proste rozwiązania nadające charakteru całemu wnętrzu.

Salon z kuchnią w stylu nowojorskim

Salon z kuchnią w stylu nowojorskim

Projekt salonu z aneksem kuchennym oraz przedpokój. Wszystko utrzymane w stylu nowojorskim. Chłodne odcienie beżu z dodatkiem zgaszonego granatu oraz błękitu zawsze wyglądają elegancko. Dodatki w złotym kolorze dodają odrobiny luksusu. Poduchy, tkaniny, dywan i dodatki nadają przytulności i domowego charakteru.

Salon z jadalnią w industrialnym klimacie

Salon z jadalnią w industrialnym klimacie

Ciemne, lecz niezwykle klimatyczne wnętrze. Nawiązujące kolorystycznie do otoczenia w środku lasu. Naturalne materiały i proste formy budują industrialny, trochę loftowy charakter wnętrza.

Salon

Salon

Kontakt

Skontaktuj się
z nami

TEL. 532 31 32 33
MAIL: kasia@fanajlo.pl
ADRES: ul. Przy gazowni 1 , Zielona Góra