Poznaj moje projekty wnętrz i najnowsze realizacje

Wymarzony pokój dla 5 i 7 latka

Wymarzony pokój dla 5 i 7 latka

Wymarzony pokój moich chłopaków!! Tym razem przedstawiam Wam pokój mojego 5 i 7 latka! Filip nawet dał się namówić na zdjęcia!!❤
Mnóstwo pracy, ale się udało!! Deski na ścianie malowane własnoręcznie, klejone przez osobistego męża! Łóżko rozrysowane co do jednej deski, na części pierwsze, wykonane i skręcone przez dziadka, siatkę zaplotłam sama, bo nigdzie nie mogłam znaleźć gotowej takiej jaką chciałam! Drabinka zaprojektowana przeze mnie z metalu i drewna dębowego, wykonana przez firmę Jadik. Remont pokoju oczywiście zrobiony w tydzień przez naszą najlepszą ekipę !!

Pokoik Zosi w domu pod Poznaniem

Pokoik Zosi w domu pod Poznaniem

Słodki, cukierkowy pokoik małej Zosi w domu po Poznaniem. Bardzo stonowany, chłodny odcień różu nie dominuje wnętrza tylko subtelnie pokazuje, że to wnętrze dla dziewczynki. Białe mebelki w klasycznym wzorze wyróżniają się na tle koloru ścian. Jasna podłoga dodaje światła. Tkaniny i baldachim tworzą przytulność.

Pudrowy pokój księżniczki Gabrysi

Pudrowy pokój księżniczki Gabrysi

Delikatny, subtelny, dziewczęcy pokój dla małej damy. Mieści pojemną szafę na ubrania i zabawki, miejsce do zabawy w przejrzystym namiocie tipi, który dzięki tkaninie daje dzienne światło oraz stolik i krzesełka do rysowania. Łóżko i baldachim umieszczone w najciemniejszym i najbardziej widocznym miejscu w pokoju zapewnia przytulność i dobrą atmosferę do zasypiania.

Elegancki pokój dla maluszka

Elegancki pokój dla maluszka

Delikatny, stonowany pokój dla maluszka. Najważniejszym punktem jest łóżeczko z możliwością regulowania szerokości, fotel do karmienia oraz czytania bajek. Po drugiej stronie fotela mieści się przewijak oraz pojemna komoda. W rogu przy drzwiach pojemna szafa na ubrania oraz wszystkie dodatkowe przybory. Bazowe jasne kolory dają możliwość szybkiej zmiany aranżacji i wprowadzenia innego motywu przewodniego. Całość utrzymana w klasycznym stylu.

Pokój dziecięcy 11 m2

Pokój dziecięcy 11 m2

Pokój utrzymany w stylu skandynawskim z elementem boazerii w stylu angielskim. Bardzo jasny, neutralny, czyste wnętrze.

Kontakt

Skontaktuj się
z nami

TEL. 532 31 32 33
MAIL: kasia@fanajlo.pl
ADRES: ul. Przy gazowni 1 , Zielona Góra