Poznaj moje projekty wnętrz i najnowsze realizacje

Nasze „stare” biuro w kamienicy

Nasze „stare” biuro w kamienicy

Tak się złożyło (jak to w życiu bywa), że po skończonym remoncie miasto wypowiedziało nam umowę najmu.. Oj długa i kiepska historia :) Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, więc teraz urządzamy się od nowa, ale już "na swoim"! Na pamiątkę i z sentymentu do tego miejsca wrzucamy Wam zdjęcia z realizacji. Obiecujemy, że pod nowym adresem zrobimy pracownię i biuro idealne! :D Trzymajcie za nas kciuki ;)

Mojo Lounge – restauracja w Zielonej Górze

Mojo Lounge – restauracja w Zielonej Górze

Mojo Lounge- To nowe miejsce na kulinarnej mapie Zielonej Góry. Restauracja znajduje się na ul.Makowej 7 w Jędrzychowie. Miało być klimatycznie, kolorowo z charakterem. Otwarta kuchnia to pomysł właścicieli, myślę że bardzo odważny, bo można podejrzeć jak powstają wszystkie potrawy na żywo. Jednak wymaga dbania o czystość i estetykę pracy na najwyższym poziomie. Długa kanapa z kilkoma stolikami daje możliwość podzielenia na kilka mniejszych miejsc lub zorganizowanie imprezy dla większej ilości osób. Wszystkie stoły i zabudowy dębowe czy stalowe zostały starannie wykonane przez firmę Jadik z Przyborowa. Oświetlenie specjalnie obliczone na potrzeby restauracji wykorzystuje kolorowe oploty kabli aby wyróżnić się na suficie w postaci graficznych linii. Naturalne rośliny utrzymywane są dzięki zastosowania specjalnych źródeł światła.

BUBUTIK Najpiękniejszy sklep z butami dla dzieci

BUBUTIK Najpiękniejszy sklep z butami dla dzieci

Ah co to był za projekt! Sama przyjemność! Tak się dzieje kiedy inwestor, wykonawca i projektant rozumieją się prawie bez słów. Ten projekt i realizacja wzbudzają mnóstwo pozytywnych emocji, to zdecydowanie zasługa pastelowej, totalnie kolorowej wersji tego wnętrza. Nastraja pozytywnie już zza witryny sklepowej. Zapraszamy do zobaczenia na żywo przy ul. Jedności 16 w Zielonej Górze! Zajrzyjcie na ich stronę www.bubutik.pl.

Piękna realizacja biura nieruchomości w centrum Zielonej Góry

Piękna realizacja biura nieruchomości w centrum Zielonej Góry

Realizacja biura Marzena Gajdamowicz-Poźniak Finanse i Nieruchomości w centrum Zielonej Góry. Ten projekt to była czysta przyjemność! Uwielbiamy kiedy klienci mają do nas pełne zaufanie i zdają się na nas! Na pierwszy rzut trudne wnętrze z długą ścianą stojącą po skosie. Podział kolorów względem funkcji pomieszczenia, wydzielenie strefy prywatnej do rozmów z klientami, odważna kolorystyka i intensywne kontrasty sprawiły, że ta przestrzeń nabrała niesamowitego klimatu!!! Potrzebujecie pomocy przy kredycie, chcecie skorzystać z biura nieruchomości? Polecam to miejsce, a zwłaszcza jego właścicielkę!

Salon sukien ślubnych ATELIER ROSA

Salon sukien ślubnych ATELIER ROSA

Salon sukien ślubnych, miejsce gdzie każda przyszła panna młoda powinna czuć się wyjątkowo. Zdecydowanie brakowało takiego wspaniałego salonu w Zielonej Górze i okolicach. Miejsca, gdzie
od wejścia czuć zapach świeżych kwiatów, słychać kojącą muzykę,
a wnętrza sprawiają że czujemy się jak w bajce.

Kontakt

Skontaktuj się
z nami

TEL. 532 31 32 33
MAIL: kasia@fanajlo.pl
ADRES: ul. Przy gazowni 1 , Zielona Góra