• O nas

Pracownia projektowania wnętrz
Katarzyny Fanajło

Autorska pracownia projektowania wnętrz  z ponad 13-letnim doświadczeniem.  Tworzymy przestrzeń dla klientów prywatnych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej.  Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi,  aby nasze projekty były realizowane kompleksowo.

architekt wnętrz katarzyna fanajło projektantka wnętrz

Ukończyłam studia licencjackie na Instytucie Sztuk Pięknych na wydziale Architektury Wnętrz w Zielonej Górze oraz magisterskie studia na wydziale Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Od tamtej pory nieustannie się szkolę i rozwijam, odwiedzam branżowe wydarzenia w Polsce i za granicą. Ciągle poszukuję inspiracji, pilnie śledzę trendy i nowości w dziedzinie projektowania wnętrz. Biorę udział w największych na świecie targach wyposażenia wnętrz I Saloni w Mediolanie, gdzie poznaję nowe podejście do projektowania, a zdobytą wiedzę chętnie wdrażam do codziennej pracy.

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i mamą dwóch kochanych chłopców – Filipa oraz Tymona. W wolnych chwilach trenuję bieganie. Spełniłam swoje marzenie o przebiegnięciu maratonu górskiego 42 km teraz moim celem jest ultra maraton górski 56 km. Moim hobby jest także projektowanie ceramiki i szkła, fotografia analogowa oraz snowboard. Jestem osobą otwartą, pozytywnie nastawioną do życia, spełnioną prywatnie i zawodowo.

Katarzyna Fanajło

mgr. sztuk pięknych – architekt wnętrz

właścicielka

architekt wnętrz katarzyna fanajło projektantka wnętrz

Poznaj mój zespół

Monika Sielka

W 2013 roku ukończyłam studia licencjackie w Instytucie Sztuk Wizualnych na wydziale architektury wnętrz w Zielonej Górze. Po odebraniu dyplomu szukałam miejsca, w którym mogłabym zacząć realizować się zawodowo i nabyć doświadczenia. Poznałam Kasię i podjęłam się stażu w jej studiu projektowym, nasza współpraca trwa do dziś.

 

Praca w zawodzie daje mi dużo satysfakcji i spełniania się w tym, co robię. Dzięki szkoleniom poszerzam swoją wiedzę z zakresu projektowania, a wydarzenia wnętrzarskie dają wiele inspiracji, które mogę wykorzystywać w pracy.

W wolnym czasie lubię eksperymentować w kuchni. Gotowanie a przede wszystkim wypiekanie słodkości to moje małe hobby, w którym całkiem dobrze się odnajduję.

projektant wnętrz monika sielka

Milena Gałecka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego. Ukończyłam studia licencjackie w Instytucie Sztuk Wizualnych na Wydziale Artystycznym.

 

Projektowanie wnętrz jest moją pasją od dawna, ale także uwielbiam podróżować. Nowe miejsca i otoczenie pozwalają mi czerpać inspiracje, które chętnie wykorzystuje w życiu zawodowym.

Zobacz najnowsze realizacje

Poznaj moje prace i przekonaj się, co mogę dla Ciebie zrobić.

Kontakt

Skontaktuj się
z nami

TEL. 532 31 32 33
MAIL: kasia@fanajlo.pl
ADRES: ul. Przy gazowni 1 , Zielona Góra