• O nas

Pracownia projektowania wnętrz
Katarzyny Fanajło

Autorska pracownia projektowania wnętrz  z ponad 13-letnim doświadczeniem.  Tworzymy przestrzeń dla klientów prywatnych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej.  Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi,  aby nasze projekty były realizowane kompleksowo.

architekt wnętrz katarzyna fanajło projektantka wnętrz

Katarzyna Fanajło

mgr. sztuk pięknych – architekt wnętrz

właścicielka

Od zawsze byłam pasjonatką projektowania wnętrz nieustannie poszukująca inspiracji i gotową na nowe wyzwania. Moja droga w świecie architektury zaczęła się od studiów licencjackich na Instytucie Sztuk Pięknych w Zielonej Górze, a następnie na poziomie magisterskim na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Od tego momentu nieustannie podążam za rozwojem. Regularnie uczestniczę w branżowych wydarzeniach zarówno w kraju, jak i za granicą, aby czerpać nowe pomysły i zyskać wgląd w światowe trendy. Jestem nieustannie ciekawa nowych rozwiązań i nie pozostawiam żadnej okazji by śledzić nowości w dziedzinie projektowania wnętrz.  Z chęcią uczestniczę w największych na świecie targach wyposażenia wnętrz, takich jak I Saloni w Mediolanie. To między innymi tam odkrywam nowe podejścia do projektowania, które chętnie wdrażam w codziennej pracy.

 

 

 

 

Oprócz pasji zawodowej, jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych chłopców, Filipa i Tymona. Moje życie prywatne jest równie ważne jak sfera zawodowa, dlatego znalazłam równowagę między pracą a rodziną. W wolnych chwilach oddaję się swojemu hobby – bieganiu. Przebiegnięcie ultra maratonu górskiego na dystansie 56 km z Jeleniej Góry do Szklarskiej Poręby było dla mnie spełnieniem marzenia i dowodem na to, że wyznaczanie sobie celów przynosi satysfakcję i radość.

Sztuka i kreatywność towarzyszą mi nie tylko w pracy, ale także w życiu codziennym. Projektowanie ceramiki i szkła, eksperymentowanie z fotografią, tworzenie różnorodnych prac plastycznych oraz pasja do snowboardu to elementy, które sprawiają, że każdy dzień jest pełen inspiracji i twórczej energii.

Otwartość, pozytywne podejście do życia oraz spełnienie zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej, to wartości, którymi kieruję się w swoim życiu.  Gotowa do nowych wyzwań i inspirujących projektów wnętrz, pełna radości i pasji do życia.

najlepsza projektantka wnętrz zielona góra ,

Poznaj mój zespół

Monika Sielka

W 2013 roku ukończyłam studia licencjackie w Instytucie Sztuk Wizualnych na wydziale architektury wnętrz w Zielonej Górze. Po odebraniu dyplomu szukałam miejsca, w którym mogłabym zacząć realizować się zawodowo i nabyć doświadczenia. Poznałam Kasię i podjęłam się stażu w jej studiu projektowym, nasza współpraca trwa do dziś.

 

Praca w zawodzie daje mi dużo satysfakcji i spełniania się w tym, co robię. Dzięki szkoleniom poszerzam swoją wiedzę z zakresu projektowania, a wydarzenia wnętrzarskie dają wiele inspiracji, które mogę wykorzystywać w pracy.

W wolnym czasie lubię eksperymentować w kuchni. Gotowanie a przede wszystkim wypiekanie słodkości to moje małe hobby, w którym całkiem dobrze się odnajduję.

Weronika Kudlińska

Architektura wnętrz jest moja wielką pasją, która przerodziła się w plany na przyszłość.
Ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz studia magisterskie na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuki w Szczecinie.
Dobrze odnajduję się w projektowaniu wnętrz, jak i mniejszych form użytkowych czy mebli.

Z natury jestem minimalistką, co ma przełożenie na moje podejście do projektowania – stawiam na prostotę i funkcjonalność.
Lubię eksperymentować, dzięki czemu z łatwością odnajduję się w różnych stylach.
Wolny czas lubię spędzać na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury lub na testowaniu nowych przepisów w kuchni.
architekt wnętrz katarzyna fanajło projektantka wnętrz

Zobacz najnowsze realizacje

Poznaj moje prace i przekonaj się, co mogę dla Ciebie zrobić.

Kontakt

Skontaktuj się
z nami

TEL. 532 31 32 33
MAIL: kasia@fanajlo.pl
ADRES: ul. Przy gazowni 1 , Zielona Góra