• Blog / Mieszkanie pod klucz z projektem i nadzorem ...
Porady

Mieszkanie pod klucz z projektem i nadzorem profesjonalnego architekta wnętrz – to się opłaca!

Chcesz kupić mieszkanie, ale wciąż kalkulujesz, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza? Zobacz, dlaczego zakup lokalu wykończonego przez architekta wnętrz to opłacalna sprawa.

Mieszkanie pod klucz z projektem i nadzorem profesjonalnego architekta wnętrz – to się opłaca!

Nie znasz się na remontach ani wykończeniach wnętrz? Nie masz sprawdzonej ekipy budowlanej lub czasu na kontrolowanie jej na każdym kroku? Nie potrafisz się określić, jaki styl Ci odpowiada? Nie znasz się na materiałach wykończeniowych? Chciałbyś wprowadzić się do gotowego mieszkania bez zastanawiania się, czy coś do siebie pasuje? Koniecznie przeczytaj ten tekst. Zakup mieszkania pod klucz urządzonego przez architekta wnętrz po prostu się opłaca i już tłumaczę dlaczego.

Przeczytaj: Jak wygląda współpraca z architektem wnętrz?

Mieszkanie pod klucz z projektem i nadzorem profesjonalnego architekta wnętr

Mieszkanie pod klucz – dla kogo będzie idealnym rozwiązaniem?

Osoby kupujące nieruchomość można podzielić na 3 grupy. Pierwsza to właściciele, którzy chcą wszystko zrobić na własną rękę: od znalezienia ekipy po wybór dodatków. Druga grupa to osoby, które korzystają z usług architekta wnętrz, bo nie lubią lub nie znają się na pracach wykończeniowych. Zaś trzecia grupa to osoby, które „chcą mieć ciastko i zjeść ciastko”. I choć w wielu dziedzinach takie podejście niekoniecznie wiąże się z osiągnięciem celu, w naszej branży jest jak najbardziej możliwe do zrealizowania. Co to znaczy? Że takie osoby nie muszą przejmować się dosłownie niczym, bo kupują mieszkanie pod klucz – kompleksowo urządzone lokum, przy którym nie musieli nic robić.

Mieszkanie pod klucz z projektem i nadzorem profesjonalnego architekta wnętr

Co zyskujesz, wybierając mieszkanie pod klucz od architekta wnętrz:

 • Projekt w cenie – wychodzi taniej niż gdy planujesz zakup lokalu i zamówienie projektu u architekta.
 • Dobór wyszukanych elementów – Kupujesz mieszkanie pięknie urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Oszczędzasz czas, bo nie musisz sam szukać wszystkich dodatków i zastanawiać się, czy akurat ta sofa będzie pasowała do koloru ścian i dodatków.
 • Współpraca z najlepszymi ekipami wykończeniowymi – O fuszerkach i amatorskich ekipach remontowych krążą już legendy, a jeśli nie siedzisz w tej branży, zazwyczaj polegasz na opinii znajomych lub z Internetu. Doświadczony architekt wnętrz ma już zespół, którego jakości doświadczył przy odbiorze niejednego projektu, dlatego masz gwarancję, że Twoje mieszkanie
  wykonali profesjonaliści.
 • Dbałość o detale – Czujnemu oku architekta wnętrz nic nie umknie. Zwracam uwagę dosłownie na wszystko, od doboru kolorystyki po równe założenie gniazdka elektrycznego.
 • Ciekawe rozwiązania – Nie zawsze domyślny układ przestrzeni jest tym najlepszym, dlatego architekt śmiało go zmienia w zależności od potrzeb. Przykład? W tej realizacji, niezbyt ustawnej kawalarce, przenieśliśmy kuchnię do salonu, tworząc w ten sposób dwa osobne pokoje. W ponad 50-letnim mieszkaniu pierwszy raz pojawiła się prawdziwa sypialnia!
 • Dostęp do materiałów lepszej jakości – Architekci wnętrz stale współpracują z renomowanymi producentami, dlatego kupują ich wyroby w lepszej cenie niż typowy klient detaliczny. To oznacza elegancko urządzone mieszkanie i to przy niższym budżecie.

Mieszkanie pod klucz z projektem i nadzorem profesjonalnego architekta wnętr

Mieszkanie ze zdjęć to przykład, co możesz otrzymać

Do ilustracji tego artykułu użyłam zdjęć naszej najnowszej realizacji (zobacz tutaj!). To mieszkanie zostało kupione w stanie deweloperskim i urządziliśmy je właśnie z myślą o sprzedaży. Jego przyszły właściciel dostaje więc lokal na jednym z najnowszych osiedli w Zielonej Górze, który jest kompleksowo wykończony i gotowy do wprowadzenia, podczas gdy w większości mieszkań ekipy remontowe jeszcze pracują. Pomyśl, jaka to oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy! W prezentowanym mieszkaniu znajdziesz m.in.:

 • Lustra Ambient marki Giera design – skandynawski szyk i elegancja,
 • Płytki APE Grupo – APE Grupo to znany hiszpański producent, a jego płytki to klasa sama w sobie,
 • Fronty kuchenne MELACO – wysokiej jakości komponenty prosto od doświadczonego producenta elementów meblowych.

Mieszkanie pod klucz z projektem i nadzorem profesjonalnego architekta wnętr

Chcesz pięknie mieszkać? Skontaktuj się ze mną!

Pomogę Ci urządzić Twoje mieszkanie lub dom i podpowiem sprytne i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym przestrzeń stanie się przyjaźniejsza. A jeśli dopiero rozglądasz się za mieszkaniem, pokażę Ci gotowe projekty, które także mam w swojej ofercie. Napisz lub zadzwoń!

Zobacz najnowsze realizacje

Poznaj moje prace i przekonaj się, co mogę dla Ciebie zrobić.

Kontakt

Skontaktuj się
z nami

TEL. 532 31 32 33
MAIL: kasia@fanajlo.pl
ADRES: ul. Przy gazowni 1 , Zielona Góra