• Blog / Projektowanie wnętrz od kuchni – poznaj ...
Lifestyle

Projektowanie wnętrz od kuchni – poznaj moją przestrzeń do pracy

Tworzenie własnej przestrzeni do pracy było dla mnie równie ważnym wyzwaniem co realizacja każdego projektu dla klienta. Zobacz, gdzie odbywa się projektowanie wnętrz i za co uwielbiam moją klimatyczną pracownię.

Projektowanie wnętrz od kuchni – poznaj moją przestrzeń do pracy

Wnętrze z historią

 

Moje projekty powstają w niezwykłej, zabytkowej przestrzeni. Budynek przy ul. Krasickiego 25 to bowiem dawny dom winiarski Winklera. Doskonale oddaje on moje zamiłowanie do wnętrz „z duszą” oraz charakter mojego regionu, słynącego z produkcji win i popularnego Winobrania.

W budynku są oryginalne, zabytkowe schody wykonane z drewna, które prowadzą na pierwsze piętro, prosto do mojego studia. W samym biurze została odkryta konstrukcja drewniana jednej ze ścian oraz jej wypełnienie z drewna, gliny i słomy – warto to znalezisko obejrzeć.

Kojąca bliskość zieleni

 

Co jeszcze sprawia, że projektowanie wnętrz w mojej pracowni jest tak inspirujące? Nieduży balkon, który zapewnia mi widok na piękną zieleń. Po godzinach pracy na szkicach i przed monitorem ta chwila odpoczynku dla oczu jest szczególnie cenna.

biuro projektowe katarzyna fanajło

Stanęła tu więc ogromna szafa przerobiona według mojego projektu – mieści ona całą masę próbników i katalogów producentów różnych form wykończeniowych. Znalazło się także miejsce na okrągły stół z sieciówki oraz wygodne, odrestaurowane krzesła w stylu ludwikowskim, które wypatrzyłam na targu staroci.

Centralne miejsce zajmuje portal kominkowy, imitujący domowe ognisko, który nie tylko doskonale wpisuje się w przytulny klimat pracowni, ale także eksponuje jej logo.

To jeszcze nie koniec

 

Moja pracownia przy ul. Krasickiego 25 to dla mnie idealne miejsce do pracy. Nie oznacza to jednak, że jej tworzenie zostało zakończone. Pracuję właśnie nad galerią realizacji, w której znajdą się zdjęcia oraz projekty wnętrz. Galeria zajmie miejsce naprzeciwko kominka, a jej zadaniem będzie inspirowanie i pobudzanie kreatywnego myślenia.

Cały czas uzupełniam również nowe próbniki i ofertę. Jestem otwarta na współpracę z innymi firmami, które mogą zaprezentować swoje ciekawe produkty i stać się źródłem moich inspiracji. Zapraszam do kontaktu.

projektant wnętrz katarzyna fanajło

Projektowanie wnętrz zaczyna się od biura

 

W jaki sposób zadbałam o wystrój swojej przestrzeni do pracy? Przede wszystkim nie chciałam, by przypominała ona klasyczne biuro. Projektowanie wnętrz wymaga kreatywności, a ta potrzebuje kojącego, pozytywnego otoczenia. Zależało mi więc na stworzeniu przytulnego klimatu, w którym zarówno ja, jak i moi goście, będą czuli się swobodnie i przyjemnie.

Ze względu na to, że pieczę nad budynkiem sprawuje konserwator zabytków, mogłam tymczasowo zmienić jedynie kolor ścian. Zadbałam jednak o to, by meble i dodatki oddawały mój charakter, a jednocześnie – by współgrały z tym niezwykłym wnętrzem.

projektant wnętrz katarzyna fanajło

Jak do mnie trafić?

 

Jeśli chcesz zaparkować autem pod samym budynkiem, przy mojej pracowni znajdziesz parking dla moich gości. By tam trafić, wybierz trasę ulicą Piastowską, a następnie Festiwalową i wjedź w bramę główną przy budynku.

Zobacz najnowsze realizacje

Poznaj moje prace i przekonaj się, co mogę dla Ciebie zrobić.

Kontakt

Skontaktuj się
z nami

TEL. 532 31 32 33
MAIL: kasia@fanajlo.pl
ADRES: ul. Przy gazowni 1 , Zielona Góra