• Blog / Salon z jadalnią! Niewielka metamorfoza ...
Design

Salon z jadalnią! Niewielka metamorfoza – niesamowity efekt! Zdjęcia przed i po!

Drobne zmiany i stylowe dodatki czasem wystarczą do tego, by osiągnąć spektakularny efekt. Tak właśnie było w przypadku jednej z ostatnich realizacji, która polegała na nowym zaaranżowaniu zamieszkałego już wnętrza.

Salon z jadalnią! Niewielka metamorfoza – niesamowity efekt! Zdjęcia przed i po!

Utrzymany w stylu nowoczesnym salon z jadalnią, choć dominowała w nim „ciepła” kolorystyka ścian, to jednak wyróżniał się surowością. Z pewnością wpływ na to miały również meble (minimalistyczny stolik kawowy, krzesła o ostrej formie) i brak klimatycznych akcesoriów.

Aby uzyskać efekt przytulnej przestrzeni przyjaznej domownikom, przy współpracy z profesjonalną firmą Dream Home, zastosowano drobne zabiegi, które korzystnie odmieniły wnętrze. Dzięki temu nabrało ono wyjątkowego charakteru!


Chcesz również odmienić lub odświeżyć swoje wnętrze, ale nie wiesz, jak to zrobić? Nie wiesz, co do siebie pasuje, co powinno zostać, a co nie? >> Zgłoś się do mnie. Chętnie pomogę. 

Poznaj szczegóły mojej oferty  >> Aranżacja i wystrój wnętrz.

Jasna podłoga, szary narożnik i fotel były świetną bazą do stworzenia przyjemnej przestrzeni dziennej, zaakcentowanej prowansalskim szykiem, w której prym wiedzie złamana, ciepła biel, pastele, a także naturalne akcenty w dekoracji.

Na początek odświeżone zostały ściany, a jedną ze stref ozdobiono korespondującą z pozostałymi, stylową tapetą w szerokie pasy. Sufitowe listwy dekoracyjne dopełniły dzieła. Salon zaakcentowano przyjemnymi tkaninami. Dekoracyjna poduszka z motywem florystycznym i wyeksponowane drewno do kominka nawiązują do naturalnego nurtu estetycznego. Wymienione: stolik kawowy i stół jadalny – teraz harmonizują ze sobą stylem. Krzesła w jadalni, „ubrane” w eleganckie pokrowce, odmieniły atmosferę wnętrza, któremu sznytu nadało użycie modnej farby tablicowej na jednej ze ścian.

Kluczowe okazało się oświetlenie, budujące nastrój służący wypoczynkowi, a zastosowane w metamorfozie zabiegi odmieniły nie tylko design, ale również akustykę.

Kwintesencją stylu prowansalskiego są kwiaty. Świeże, pachnące bukiety i rośliny doniczkowe ustawione na stołach, półkach i komodach – nie tylko podkreśliły stylistykę pomieszczenia, ale wręcz zagrały w nim pierwsze skrzypce, nadając wnętrzu romantycznego i… aromatycznego klimatu, dającego się chłonąć wszystkimi zmysłami.

Zobacz najnowsze realizacje

Poznaj moje prace i przekonaj się, co mogę dla Ciebie zrobić.

Kontakt

Skontaktuj się
z nami

TEL. 532 31 32 33
MAIL: kasia@fanajlo.pl
ADRES: ul. Przy gazowni 1 , Zielona Góra